Whatsapp Bilgi Hattı

15 Mart 2024

Net Call Center olarak, 14 Mart 2024 tarihinde Ankara'da düzenlenen Türkiye'nin kadın istihdamını desteklemek amacıyla düzenlenen "Kadın İstihdam Sistemi İş Pozitif" Tanıtım Programı ve İstihdam Fuarı'na katılım sağladık. Milli Müdafaadan Milli Kalkınmaya Türkiye Yüzyılı'nın Kadınları etkinliğinde yer alarak, kadın istihdamına verdiğimiz önemi bir kez daha vurguladık. 14 Mart 2024 tarihinde gerçekleşen bu etkinlikte, iş dünyasının güçlü ve başarılı kadınlarıyla bir araya gelme fırsatı bulduk. Standımıza katılım sağlayan ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.

Net Call Center -

"Kadın İstihdam Sistemi İş Pozitif" Tanıtım Programı ve İstihdam Fuarı

07 Şubat 2024

Net Call Center ekibi olarak, CK Enerji ile yeni başlayan iş birliğimiz kapsamında bir araya geldik! Bu proje kapsamında, CK Enerji'nin müşteri hizmetleri operasyonlarını geliştirmek için birlikte çalışacağız. Net Call Center olarak, CK Enerji'nin müşteri hizmetleri deneyimini en üst düzeye çıkarmaya kararlıyız. Katılım sağlayan herkese teşekkür ederiz.

Net Call Center - Net Call Center ve CK Enerji İş Birliği: Güçlü Bir Başlangıç!

Net Call Center ve CK Enerji İş Birliği: Güçlü Bir Başlangıç!

29 Kasım 2023

Net Call Center Genel Müdürü, Sayın Esat Kubilay Yorga CC Life Digital dergisine verdiği röportajda, 2023 yılının iletişim sektörüne etkisini değerlendirdi ve sektörün 2024 yılına yönelik öngörülerinden bahsetti. Keyifli okumalar dileriz.

CC Life Digital Röportajı

Net Call Center - Genel Müdürümüz Esat Kubilay Yorga CC Life Digital Dergisi'ne Verdiği Röportaj Yayımlandı

Genel Müdürümüz Esat Kubilay Yorga CC Life Digital Dergisi'ne Verdiği Röportaj Yayımlandı

29 Mayıs 2023

Net Call Center Genel Müdürü, Sayın Esat Kubilay Yorga, CC Life Digital dergisine verdiği röportajda, iletişim sektöründe öne çıkan trendlerden ve bu durumun İK süreçlerini nasıl etkilediğinden bahsetti. Keyifli okumalar dileriz.

https://www.callcenterlife.com.tr/dergi/mayis-haziran-2023/oku#mayis-haziran-2023/79

Net Call Center - Genel Müdürümüz Esat Kubilay Yorga CC Life Digital Dergisi'ne Röportaj Verdi

Genel Müdürümüz Esat Kubilay Yorga CC Life Digital Dergisi'ne Röportaj Verdi

17 Haziran 2022

Hizmet verdiği markalara ve bu markaların bulundukları sektörlere özel ürün ve hizmet geliştirerek fark yaratmayı hedef edinen Net Call Center'ın yeni genel müdürü E. Kubilay Yorga oldu.

Net Call Center Genel Müdürlüğü görevine atanan Sayın E. Kubilay Yorga şirketimizde Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütüyordu. Sayın E. Kubilay Yorga'yı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Net Call Center - Sayın E. Kubilay Yorga Genel Müdür Olarak Atandı

Sayın E. Kubilay Yorga Genel Müdür Olarak Atandı

16 Haziran 2022

Samsun 19 Mayıs Üniversitesi, Çağrı Merkezi Hizmetleri bölüm öğrencileri ile profesyonel iş hayatı, sektörün iş akışı, kariyer planlaması ve işe alım süreçlerinde yeni mezun adaylardan beklentilerin konuşulduğu keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik.

19 Mayıs Üniversitesi Çağrı Merkezi Hizmetleri Bölüm başkanı Dursun Kırmemiş'in de olduğu, Genel Müdürümüz Esat Kubilay Yorga, Stratejik Planlama ve Operasyon Destek Birim Yöneticimiz Fatih Özler, İşe Alım Uzmanlarımız Berrin Sökmen ve Tuğba Altun'un da katıldığı söyleşide bölüm öğrencileri tarafından merak edilen sorular cevaplandı.

Net Call Center - 19 Mayıs Üniversitesi ile Söyleşi

19 Mayıs Üniversitesi ile Söyleşi