Whatsapp Bilgi Hattı

Hakkımızda

Net Call Center; “Hem İletişim” adı ile çağrı merkezi sektörünün öncü kuruluşlarından birisi olma hedefiyle 2008 yılında kurulmuştur.

Şirket statüsündeki müşterilerimizin stratejik ortağı olarak müşteri hizmetlerinin tüm kanallarını yönetmek, müşteri memnuniyeti, bağlılığı ve değeri yaratmak, bu kanallarla yapılan satış odaklı projelerle müşterilerimize yeni gelirler sağlamak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Net Call Center, müşterilerine sadece çağrı merkezi çözümleri üreten bir firma olarak; başta dış kaynak kullanım hizmetleri olmak üzere, çağrı merkezi eğitimleri, çağrı merkezi kurulumu, danışmanlık faaliyetleri gibi operasyon ve destek çözümleri sunmaktadır. Bununla birlikte katma değerli hizmetlerin yanı sıra; Dış aramalar, Tele-Satış, Tele-Ödeme, Sesli Yanıt, E-posta Hizmetleri, Veri Giriş ve Güncellemeleri, Tahsilat Yönetimi, Şikâyet ve Müşteri Memnuniyeti Yönetimi gibi hizmetleri de müşterileriyle paylaşmaktadır.

Firmamız 2011 yılında başlattığı, yeni bir kurumsal marka yaratma çalışmaları sonucunda “Net Call Center” ismiyle sektördeki güçlü konumunu tazelemiş olup 500’ün üzerindeki uzman ve deneyimli personeliyle Ankara lokasyonunda hizmet vermektedir.

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Standardı, ISO 10002 Müşteri Şikâyetleri Yönetim Sistemi Standardı çerçevelerinde güvence altına alınan ve son teknoloji ile desteklenen profesyonel hizmetlerini müşterilerine sunan Net Call Center, sektöründeki büyümesine kendinden emin ve güçlü adımlarla devam etmektedir.

Misyon

Faaliyet gösterdiğimiz çağrı merkezi sektöründe, müşterilerin ve markaların rahatlıkla ulaşabileceği ana kanallardan birisi olmak ve müşterileri anlamak, mevcut hizmetlerimizi geliştirip iyileştirmeye devam ederken müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini ön planda tutmak, hizmet verdiğimiz sektörlerde yenilikçi, güvenilir, hızlı, çözüm odaklı hizmet sağlamak.

Vizyon

Müşterilere ve markalara, profesyonel ekibimizle doğru ve kaliteli katma değer hizmeti vererek büyümek, bu süreçte iletişime değer katmak, net çözüm odaklı bir iletişim sağlayarak sektörde öncü olan bir çağrı merkezi olarak hizmet vermek.