Whatsapp Bilgi Hattı

27 Nisan 2024

Mart ayında göstermiş oldukları olağanüstü performans ve özveriyle yıldızlığa ulaşan ekip arkadaşlarımızı tebrik etmek ve başarılarını kutlamak için Deniz Dünyası'nda keyifli bir buluşma gerçekleştirdik! Deniz canlılarının büyüleyici dünyası eşliğinde bir araya geldiğimiz bu özel buluşmada, ekip arkadaşlarımızla keyifli sohbetler ettik ve deniz canlılarının gizemli dünyası hakkında bilgiler edindik. Göstermiş oldukları özveri ve emek için yıldızlarımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz! Bir sonraki yıldızlarımızla buluşmamızda görüşmek üzere!

Net Call Center - Net Call Center Mart Ayı Yıldızları Seçildi: Deniz Dünyası'nda Buluştuk!

Net Call Center Mart Ayı Yıldızları Seçildi: Deniz Dünyası'nda Buluştuk!

26 Nisan 2024

Renkli ve keyifli bir gün geçirmek için bir araya geldiğimiz etkinliğimizin ana teması "Gün Tabağı" oldu. Etkinliğimizde, çeşitli ve lezzetli ikramlarla dolu bir gün yaşadık! Ekip olarak, en iyi gün tabaklarını kendimiz hazırlayarak yaratıcılığımızı ve lezzetimizi sergiledik. Her bir tabak, ekibimizin benzersiz tarzını yansıtarak etkinliğimize renk kattı. Sokak'ta buluşmanın keyfini çıkarırken birbirimizle güzel anılar biriktirdik. Gülüşmeler, sohbetler ve paylaşımlarla dolu bir gün geçirdik. Net Call Center Ailesi olarak, bir sonraki etkinliğimizde tekrar buluşmayı dört gözle bekliyoruz! Hep birlikte daha nice keyifli anılar biriktireceğimize eminiz!

Net Call Center - Net Call Center Ailesi Sokak'ta Buluştu: Gün Tabağı Konsepti

Net Call Center Ailesi Sokak'ta Buluştu: Gün Tabağı Konsepti

09 Nisan 2024

Net Call Center Ailesi olarak Ankara, Konya ve Van lokasyonlarımızdan Ramazan Bayramı'nın huzur, mutluluk ve bereket getirmesi dileğiyle, tüm müşterilerimize ve sevdiklerimize en içten selamlarımızı iletiyoruz. Nice bayramların coşkusunu ve sevincini birlikte paylaşmak dileğiyle, Ramazan Bayramı'nız kutlu olsun!

Net Call Center - Net Call Center Ailesi Ramazan Bayramı'nı Kutladı!

Net Call Center Ailesi Ramazan Bayramı'nı Kutladı!

08 Mart 2024

Net Call Center olarak Dünya Emekçi Kadınlar Günü kapsamında, Ankara, Konya ve Van'daki kadın çalışma arkadaşlarımıza minnettarlığımızı çiçeklerle ilettik. Emekleri ve katkıları için teşekkür ediyor, tüm kadınların Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nü kutluyoruz.

Net Call Center - Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nü Kutladık!

Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nü Kutladık!

17 Şubat 2024

Ocak ayı yıldızlarımızı tebrik etmek ve başarılarını kutlamak için kitabevinde bir araya geldik! Bilginin ve edebiyatın keyfini çıkardığımız bu özel buluşmada, kitaplar arasında keyifli sohbetler ettik ve birbirimizi daha iyi tanıma fırsatı bulduk. Yıldızlarımıza kitap sevgilerini ve bilgiye olan tutkularını beslemeleri için hediye çeklerini takdim ettik. Göstermiş oldukları özveri ve emek için yıldızlarımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz! Bir sonraki yıldızlarımızla buluşmamızda görüşmek üzere!

Net Call Center - Net Call Center Ocak Ayı Yıldızları Seçildi: Kitabevinde Buluştuk!

Net Call Center Ocak Ayı Yıldızları Seçildi: Kitabevinde Buluştuk!

15 Şubat 2024

Sevgililer Günü'nü ekip arkadaşlarımızla Nutellalı atıştırmalıkların lezzeti ve sevginin sıcaklığıyla kutladık! Bir araya gelerek keyifli sohbetler ettik, bol bol güldük. Etkinliğimize katılan ve enerjisiyle katkıda bulunan tüm ekip arkadaşlarımıza teşekkür ederiz! Bir sonraki etkinliğimizde görüşmek üzere!

Net Call Center - Net Call Center Ailesi Sokak'ta Buluştu: Sevgililer Günü'nde Nutellalı Atıştırmalık İkramı Yapıldı!

Net Call Center Ailesi Sokak'ta Buluştu: Sevgililer Günü'nde Nutellalı Atıştırmalık İkramı Yapıldı!