Hedefleriniz ne kadar yüksek olursa olsun, NET CALL CENTER her zaman yanınızda

NET CALL CENTER

Hedefleriniz ne kadar yüksek olursa olsun, NET CALL CENTER her zaman yanınızda

Biz Kimiz

Müşterilerinizle aranızdaki köprü görevini üstlenip 7 gün 24 saat konusunda tek iletişim noktası oluyoruz.

 • Tecrübe ve Eğitim

  Sektörünüze ve projenizin değişkenlerine tam olarak hakim yöneticiler ve ekip arkadaşları çalıştırılmasına dayanır. Bunun bir aşaması projeniz konusunda tecrübeli personel görevlendirilmesi, diğer aşaması ise yetkin personelin projeniz ve sektörünüz hakkında yoğun eğitime tabi tutulmasıdır.

 • İstatistik

  İletişim projeleri teknoloji bağımlı doğalarından ötürü yoğun istatistikler üretirler. Bu basitçe günün belli saatlerinde gelen çağrı adetleri de olabilir, sunulan ürüne ilgi duyan yaş aralığı, cinsiyet, saat gibi detaylı bilgiler de olabilir. Hem projenin hem de içinde bulunduğu sektörün istatistikleri yakından izlenir.

 • İletişim Kanalları

  Etkin iletişimin en zorlu yönlerinden biri tüm iletişim kanallarının verimli bir şekilde yönetilmesidir. Çağrı merkezleri sadece telefon kanalını yönetir gibi görünürler ancak SMS, e-mail, web sitesi, Facebook, Twitter ve benzeri sosyal medya kanalları da bir noktadan yönetilebilir. Net Call Center gelen iletişim bilgilerini senkronize ederek tüm bu kanalları en doğru şekilde yönetir.

 • İletişim

  Verimli sonuçlar alabilmenin yolu sizinle olan iletişimimizin kuvvetli olmasından geçer. Projenin hemen her aşamasında sizinle yan yana olduğumuzu ve güncel ihtiyaçlarınıza yönelik adımlar attığımızı hissedebilirsiniz.

 • Analiz ve Değerlendirme

  İncelenen ve takip edilen istatistikler oldukça fazladır ancak bunlar yardımıyla akıllı yorumlar üretmek, bu yorumlar doğrultusunda projeye yön vermek elimizdedir. İş Zekası uygulamaları ve yakın iletişim sayesinde analiz ve değerlendirmeler yapılarak projenin gittiği ve gitmesi gereken yön ile ilgili yorumlar yapılır.

 • Şikayet ve Bildirimler

  Birçok firma, gelen şikayetleri ve herhangi bir konudaki bildirimleri verimli bir şekilde yönetemez. Hem bildirimlerin takibatı hem de farklı kanallardan gelen bildirimlerin senkronize edilmesi bu aşamada büyük önem taşır. Ayrıca bu şikayet veya bildirimlerin sonuçlandırılana kadar takip edilmesi de müşteri memnuniyetini sağlayan en önemli etkendir.

 • Takibat

  Hem firmanızın hem de içinde bulunduğunuz sektörün dinamiklerinin sürekli olarak takip edilmesi gereklidir. Bu sizin ihtiyaçlarınızın karşılanması kadar ihtiyacınız olduğundan haberdar olmadığınız konuların da gündeme getirilmesi ve çözümler üretilmesi ile sonuçlanır.

 • Fırsat ve Odak Noktaları Tespiti

  Takip edilen istatistiklerin doğru analiz edilmesi, bu istatistikler içindeki fırsat noktalarının tespiti konusunda önemli ipuçları verir. Böylece konuşmanın akışından, sunulan önerilere kadar birçok aşamada revizyon gerçekleştirilebilir. Odaklanılması gereken noktalar konusunda doğru yorumlar yapılabilir.

 • İş Akışları ve Süreçler

  Tüm bu bahsedilen takibat ve çözüm süreçlerinin verimi; iyi bir iş akışı diyagramı oluşturulmasından geçer. Net Call Center, hem bünyenizdeki iş akışlarını analiz eder hem de en doğru akışı sağlamak için sizi yönlendirir. Ayrıca süreç içerisinde belirlenen sıkıntılı noktalar tespit edilip raporlanarak revizyon önerileri de yapılır.

#BenVarım

Net Call Center'daki bu sesin arkasında #BenVarım Bu sesin arkasında Net Call Center var. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun.

Kek Gününde Mutluluk Katlandı!

Net Call Center, çikolatalı kek gününü çalışanlarıyla birlikte adına yakışır bir şekilde kutladı. 500 çikolatalı kek ile mutluluk katlandı. Özel hazırlanan çikolatalı kekler ikram edildi, çalışanlar ve yöneticiler hem yoğun iş temposuna bir mola verdi hem de çay eşliğinde keyifli dakikalar geçirdi.

Dünya Nutella Günü

Net Call Center, dünyaca ünlü çikolata markası Nutella’ya adanan 5 Şubat Dünya Nutella Günü’nde çalışanlarına bir sürpriz hazırladı. Net Call Center idari kadrosu çalışanlara elleriyle Nutellalı ekmekler hazırladı ve ikram etti.

Bir Yeni Yıl Mesajınız Var!

Net Call Center ailesine "yeni yıl" sürprizi yaptık ve hazırlıksız, eğlenceli, samimi ve içten bir yeni yıl mesajı hazırladık! Karşınızda; en samimi ve içten duygularıyla Net Call Center!

Çok Sevdik!

Net Call Center ailesi olarak 14 Şubat Sevgililer Gününü de beraber kutladık. En güzel ve lezzetli tatlıları yedik, kıpkırmızı giyinip şarkılar söyledik ve elbette hep beraber çok eğlendik!

Net Call En İyilerini Seçti!

Net Call Center, En İyileri Seçti! 9 projede, 9 yıldız sahibini buldu. Hep birlikte çok güzel bir tören düzenledik. Tüm kazananları tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. Yıldızlar Geçidi devam edecek!

Beklenilenin yapılması da, beklenilenin üzerine çıkılması da başarı kabul edilebilir. Net Call Center, hizmet verdiği firmalara ve bu firmaların bulunduğu sektöre özel ürün ve hizmetler geliştirerek fark yaratmayı hedef edinmiştir. Hedefleri doğrultusunda altyapı ve insan kaynağı yatırımlarına odaklanan firmamız, iletişim odaklı birçok başarı hikayesinin de aktörü olmuştur.

Hizmet verilen sektörler ve bu sektörlerde gerçekleştirilen ve planlanan hizmet kalemleri hakkında bazı detaylar:

Telekom
Belediye
Net Gelişim

Net Gelişim

Hizmet verdiği sektörün ve projelerin değişkenlerine hakim, tecrübeli ve yetkin ekip arkadaşlarımızla çalışmaya odaklanıyoruz. Daha verimli ve performanslı ilerlemek için eğitim ve yetkinlik setleri ile ekip arkadaşlarımızı destekliyoruz.

Net Zeka

İletişim projeleri teknoloji bağımlı doğalarından ötürü her yeni gün istatistikler üretir. İş zekası uygulamaları ve yakın iletişim sayesinde analiz ve değerlendirmeler yapılarak projenin gittiği ve gitmesi gereken yön ile ilgili yorumlar yapıyoruz.

Net Memnuniyet

Etkin iletişimin en zorlu yönlerinden biri tüm iletişim kanallarının verimli bir şekilde yönetilmesidir. Çağrı merkezleri sadece telefon kanalını yönetir gibi görünürler ancak SMS, e-mail, web, Facebook, Twitter ve benzeri sosyal medya kanalları da tek bir noktadan yönetilebilir. NET Call Center, gelen iletişim bilgilerini senkronize ederek tüm bu kanalları en doğru şekilde kullanıyoruz.

Çerezler, servisimizin düzgün çalışmasını sağlar. Bu banner'ı kapatarak, bu sayfada ilerlerken, bir linke tıklayarak veya başka bir yere göz atmaya devam ederek, çerezlerin kullanımını ve genel kullanım şartları ile kullanım koşullarını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için
//