Net Call Center

İSTİHDAM ÖDÜLÜ

İSTİHDAM ÖDÜLÜ

Ankara İstihdam, Kariyer, Girişimcilik Fuarı ANGİF 2012, 21-22 Aralık tarihlerinde Ankara Altınpark B Salonu?nda düzenlendi. Fuarın açılış törenine Ankara Valisi Alaaddin Yüksel, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşar Vekili Namık Ata, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşar Yardımcıları Mustafa Konuk ve Dr. Serhat Ayrım, İŞKUR Genel Müdürü Dr. Nusret Yazıcı, HAK-İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan, Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir?in yanı sıra akademisyenler, işveren temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Ankara Çalışma ve İş Kurumu tarafından düzenlenen ve yüksek istihdam sağlayan firmalar ile iş arayanları bir araya getirmeyi amaçlayan fuarda, En Çok İstihdam Sağlayan Firma ödülüne Net Call Center layık görüldü. Firma adına ödülü alan Genel Müdür İlker Tekin, yüksek istihdam sağlayan firmaların ülke ekonomisine yaptığı katkıyı ve bu katkının devamlılığı için tüm olanaklarını kullanacaklarını belirtti.

Net Call Center; genç bir çağrı merkezi olmakla birlikte sunduğu hizmetlerdeki farklılaşma sayesinde sektör ortalamalarının üzerinde hızlı bir büyüme gerçekleştirdi. Bu büyüme neticesinde bugüne kadar 650 adaya iş imkanı yaratan firma, artan iş potansiyeli doğrultusunda yeni iş imkanları ile istihdama destek olmaya devam ediyor.

Sektörde istihdam sürekliliği konusunda yaşanan sıkıntıyı aşmak için doğru adayı doğru pozisyon ve projede değerlendirmek üzerine stratejiler geliştiren Net Call Center; ayrıca uyguladığı eğitim programları sayesinde de hem çalışanları hem de müşterileri için verimli ve tercih edilen bir iş ortamı yaratmayı başarmış görünüyor.

2013 yılında da hızlı bir büyüme gerçekleştirmesi beklenen firma, istihdam konusundaki katkısını artırarak devam ettirmeyi hedef olarak belirlemiş durumda.

 

© 2013, Net Call Center

İLETİŞİM

Ankara: +90 312 4303322
Email: iletisim@netcc.com.tr